KOLESARSKI IZPIT 5. RAZRED

V letošnjem šolskem letu so se učenci 5. r intenzivno pripravljali na kolesarski izpit. Najprej so uspešno opravili teoretični del in pokazali dovolj znanja, da teoretično znanje povežejo s praktično vožnjo na spretnostnem poligonu in s praktično vožnjo v bližnji okolici šole. Učenci so se z veseljem pripravljali na izpit in uživali v vožnji s kolesom. Vsi so uspešno opravili spretnostno vožnjo na poligonu in tudi izpitno vožnjo po Šentvidu. Postali so pravi kolesarji.

Zahvaljujemo se gospe policistki iz Policijske postaje Grosuplje, ter gospodom iz Združenja šoferjev Ivančna Gorica, za pomoč pri opravljanju kolesarskega izpita.

Prometni varnosti je potrebno posvečati vsakodnevno pozornost, veliko lahko naredimo starejši z zgledom in upoštevanjem pravil.