Podari malico

Pobudnik in sponzor projekta je eŠola d.o.o.  Zbrana sredstva šola vodi pod računom šolskega sklada na posebnem kontu. Sredstva, ki jih donirate, so namenjena prvotno otrokom za malice oz. kosila. Ko so ti stroški pokriti, se šola odloči, za kaj bo namenila presežek sredstev (npr.: šolske potrebščine, obvezne ekskurzije …).

Kako lahko podarite malico?

Na spletni strani www.podarimalico.si lahko donirate na skupen račun, kjer poiščete šolo (OŠ Ferda Vesela), na desni strani izberete število malic, ki jih želite podariti in potrdite z izbiro “Podari malico”. Odpre se novo okno, kjer dobite vse nadaljnje informacije o plačilu. S to možnostjo donirate sredstva prav za našo šolo.

Minimalno nakazilo je 2,73 € (povprečna cena 1 šolske malice oz. kosila).

Druge možnosti:

• Uporabniki mobilnih telefonov lahko pošljete ključno besedo PODARI5 na 1919 in donirate 5 € na skupen račun.
  • Izpolnite lahko Zahtevo za namenitev dela dohodnine za donacije.
  • Podprite projekt kot donator ali sponzor in prispevajte k svetlejši prihodnosti otrok.