Dopoldanske govorilne ure

Na podlagi predhodnega dogovora z učiteljem se starši lahko udeležite dopoldanskih govorilnih ur. Za dogovor pokličite na tel. 01 7887 802 ali se najavite preko e-pošte. Potekale bodo po naslednjem razporedu.

Razredna stopnja in Podružnična šola Temenica

Ime in priimek Razrednik Čas Prostor
Lidija Oštir 1., 2. razred sreda, 12.05–13.00 PŠ Temenica
Anja Praznik 1. a sreda, 8.20–9.05 406
Jana Grabljevec 1. b sreda, 7.30−8.15 407
Alenka Ivanjko DUR, OPB ponedeljek, 11.05–11.50 407
Martina Ratajec DUR, OPB sreda, 11.05−11.50 406
Bojana Iljaž 2. a petek, 8.20−9.05 402
Mojca Kravcar 2. b torek, 9.25–10.10 303
Tina Orač Gornik 3. a sreda, 10.15–11.00 401
Jana Šetina Tomažič 3. b sreda, 9.25–10.10 309
Tanja Koren 4. a sreda, 11.05-11.50 117
Polona Lampret 4. b četrtek, 7.30–8.15 116
Vida Bregar Tomažič 5. a četrtek, 10.15−11.00 211
Polona Habič Rus / Nastja Novak 5. b četrtek, 8.20–9.05 154
Sonja Škof GOS, JV sreda, 9.25−10.10 217
Marcel-Talt Lah TJA četrtek, 11.05−11.50 217
Jana Crnkovič NIP − TJN, OPB četrtek, 10.15–11.00 217
Jana Zupanc NIP − TJN, OPB četrtek, 10.15–11.00 217
Dragica Gračner OPB ponedeljek, 11.05−11.50 402

 

Predmetna stopnja

Ime in priimek Predmet; razrednik Čas Prostor
Martina Zajc ŠPO, OPB petek, 10.15–11.00 419
Polona Kastelic ZGO, TJA, 6. a torek, 8.20−9.05 205
Robert Bregar ŠPO, OPB petek, 10.15–11.00 419
Karla Oven ŠPO, OPB, 8. a sreda, 9.25–10.10 109
Barbara Kostrevc SLJ, 7. a torek, 9.25−10.10 217
Marija Zajc KEM, TIT, IP, NIP sreda, 9.25–10.10 146
Nejka Omahen Šikonja GEO, DKE, 9. b sreda, 11.05−11.50 151
Jelka Rojec LUM torek, 10.15−11.00 105
Sabina Rozina NAR, KEM, BIO četrtek, 7.30–8.15 217
Martina Jurkovič MAT četrtek, 8.20−9.05 218
Anica Vozel MAT, FIZ četrtek, 10.15−11.00 118
Jana  Crnkovič IP – TJN četrtek, 10.15–11.00 216
Jana Zupanc TJA, TJN, OPB četrtek, 10.15–11.00 217
Simona Zvonar SLJ, GUM, 9. a torek, 10.15–11.00 115
Izidor Gabrijel MAT, RAČ četrtek, 10.15–11.00 202
Sonja Škof BIO, GOS torek, 9.25–10.10 217
Maja Rupnik Leskovar TJA torek, 9.25–10.10 217
Katja Šuštar SLJ, KIZ četrtek, 7.30−8.15 202
Lea Kastelic SLJ, 8. b ponedeljek, 9.25−10.10 109
Katja Peršak TJA četrtek, 11.05−11.50 217
Nina Pavlin DSP, 6. b sreda, 9.25−10.10 222
Vesna Pačnik DSP, 7. b ponedeljek, 11.05−11.50 222
Mojca Bohinec DSP petek, 9.25−10.10 202
Irena Novak DSP petek, 10.15–11.00 405
Anton Linec DSP ponedeljek, 7.30–8.15 222
Mateja Lesjak MAT, IP, NIP četrtek, 8.20–9.05 218

 

Podružnična šola v Centru za zdravljenje bolezni otrok

Ime in priimek Predmet Čas
Karmen Mandelj 1.–5. razred ponedeljek, 9.05−9.50
Sonja Škof BIO, NAR sreda, 9.25−10.10
Jana Crnkovič SLJ četrtek, 10.15−11.00
Sabina Rozina KEM četrtek, 7.30−8.15
Nejka Omahen Šikonja DKE, GEO sreda, 11.05−11.50
Izidor Gabrijel MAT četrtek, 10.15–11.00
Martina Jurkovič MAT četrtek, 8.20−9.05
Katja Peršak TJA četrtek, 11.05−11.50
Anica Vozel FIZ četrtek, 10.15−11.00
Polona Kastelic ZGO torek, 8.20−9.05

Za dogovor o govorilnih urah v Podružnični šoli v CZBO v zvezi z vzgojno-izobraževalnim delom lahko pokličete v zgoraj  navedenem času na tel. št. 01 788 78 02.