ŠOLSKI PLES

V petek, 15. 12. 2023, je od 17. do 20. ure na šoli potekal zdaj že tradicionalni predpraznični ples. Udeležilo se ga je okoli 90 učencev predmetne stopnje, ki so tri ure na različne zvrsti glasbe neumorno plesali, peli in se vrteli po plesišču. Tudi tokrat so trije srečni izžrebanci prejeli praznično nagrado. Da pa niso bila usta suha in želodčki prazni, so imeli v šolski jedilnici na voljo topli praznični punč ali osvežilni mix ter nekaj slanih prigrizkov.

Večer je organiziral šolski parlament z mentoricama Bojano Iljaž in Nejko Omahen Šikonja. Kot vedno je minil veliko prehitro, udeleženci so ob koncu glasno zahtevali še krajši dodatek. S svojim veseljem in užitkom ob ritmih glasbe so pokazali, da jim tovrstni sproščeni dogodki v šolskih prostorih veliko pomenijo, si jih želijo in tudi potrebujejo.

Del zbranih sredstev se je porabil za organizacijo plesa, preostanek pa bo namenjen šolskemu skladu.