Ponovno zaživela Ferdova knjigobežnica

3. decembra smo se spomnili Prešernovega rojstnega dne in Ta veseli dan kulture smo na šoli obeležili s ponovno vzpostavitvijo Ferdove knjigobežnice na našem šolskem dvorišču. Knjigobežnica še vedno deluje po načelu »podari knjigo – vzemi knjigo«. Knjigo, ki jo vzamete v knjigobežnici, lahko obdržite, če je za vas pomembna, hkrati pa vas naprošamo, da za ta namen darujete kakšno, ki je pa doma ne potrebujete več in ima otroško, mladinsko leposlovno in poučno literaturo. Če ste ustvarjalni, lahko v knjigi za naslednjega bralca pustite kazalko, morda tudi kakšno sporočilo, prebrano misel za naslednjega bralca. Želimo vam, da bi večkrat odprli Ferdovo knjigobežnico in da ponovno skupaj ustvarjamo cilj ­– spodbujati branje in širiti bralno kulturo.