Skoči na glavno vsebino

PREVZEM SPRIČEVAL

Zadnji dan pouka je določen s Pravilnikom o šolskem koledarju za osnovne šole. V skladu s pravilnikom se na zadnji dan pouka, 24. 6. 2024, učencem razdelijo spričevala.

Učenci, ki jim ni bilo možno razdeliti spričeval ob zaključku pouka, lahko po 14. členu pravilnika spričevala dvignejo osebno ali njihovi starši v času po zaključku pouka od 26. do 30. junija in od 16. do 20. avgusta 2024, med 8.00 in 11.00 uro v tajništvu šole.

Izberi sebe, ne kajenja

Na Ministrstvu za zdravje so pričeli z akcijo ozaveščanja za preprečevanje uporabe tobačnih in povezanih izdelkov, ki je namenjena mladim. S sloganom »Izberi sebe, ne kajenja«, otroke in mladostnike na prijeten način nagovarjajo, naj namesto kajenja izberejo sebe in jih spodbujajo k zdravemu življenjskemu slogu.

> celotna novica