Rezultati zbiralne akcije papirja

Od 13.04. do 17.04. 2015 je na šoli potekala 3. zbiralna akcija starega papirja. Skupaj smo zbrali kar 15500 kg starega papirja.

Vsi razredi si zaslužijo pohvalo, še posebno pa je potrebno izpostaviti razrede, ki so zbrali več kot tono papirja. Ti razredi so: 5.b, 6.a, 6.b, 8.b, 9.a, 9.b ter učenci podružnične šole Temenica.

Vsi skupaj smo z uspešno akcijo dokazali, da nam ni vseeno za druge in da znamo biti dobrodelni, ko je to potrebno. Velik del sredstev bomo tako namenili nakupu dvigala, ki ga naša šola nujno potrebuje.

Za konec pa naj vas še enkrat spomnim, da lahko skozi celo šolsko leto odpadni papir, ki ga imate doma, pripeljete v šolo in odložite na mesto, kjer smo ga v tej akciji tehtali ter s tem pomagate zbirati sredstva za šolski sklad.

Vsem, ki ste sodelovali in boste sodelovali tudi v prihodnje najlepša hvala.

Sabina Rozina