Odvzem PCR brisov

Zdravstveni dom Ljubljana vstopno točko za odvzem PCR brisov v ponedeljek, 17. januarja 2022, seli na novo lokacijo, na parkirišče P+R Stanežiče.

Odvzem brisa za splošno populacijo:

• Za odvzem PCR brisa se je potrebno naročiti.
  • V primeru simptomov in znakov okužb covid-19: na testiranje osebo naroči osebni zdravnik.
  • Samotestiranje in pozitivni izid hitrega testa: osebe, ki imajo ob (samo)testiranju na SARS-CoV-2 pozitiven rezultat, se za PCR testiranje obvezno naročijo na telefonski številki 031 619 359 ali 031 619 255.

Odvzem brisa za šolarje in dijake:

• Za odvzem PCR brisa se šolarjem in dijakom ni potrebno naročiti.
  • Odvzem PCR brisov za šolarje in dijake poteka vsak dan od ponedeljka do petka med 7.30 in 9.30; ob ponedeljkih, sredah in petkih pa tudi med 12. in 14. uro.

Vsi, ki pridejo na PCR testiranje, naj imajo s seboj zdravstveno kartico in osebni dokument ter obvezno nosijo zaščitno masko.