Obisk OŠ Roje

Z učenci prostovoljci in tutorji smo se v ponedeljek, 4. 6. 2018, odpravili na obisk na Osnovno šolo Roje. Sprejela nas je učiteljica PB, ki nam je predstavila program šole. Naše učence je nagovorila tudi ravnateljica Marjanca Bogataj.

Kmalu zatem sta se pridužili dve skupini učencev iz prilagojenega programa. Učenci se med seboj niso poznali, zato smo pričeli s spoznavnima igrama. Nadaljevali smo z igranjem pantomime, v katero so se z veseljem vključili vsi učenci. Sodelujoči so se ob tem sprostili in se zabavali. S skupnimi močmi so učenci izdelali plakate na temo počitnic in bili pri tem zelo ustvarjalni.

Učenci so se vrnili domov z novimi izkušnjami sodelovanja z vrstniki. Obisk so sprejeli pozitivno z željo po podobnem druženju.

Edita Bajramlič in Katja Kajič