Dosežki

DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2018/19

Šolsko tekmovanje iz znanja astronomije

V četrtek, 6. 12. 2018 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja astronomije.

Prejemniki bronastega priznanja so učenci:

9. razred: Ana Adamlje, Zala Miklič, Kristina Črnič in Benjamin Kutnar

8. razred: Alla Kvashina in Aljaž Lampret

7. razred: Vid Verbič

Na državno tekmovanje, ki bo 12. 1. 2019 sta se uvrstila Alla Kvashina in Vid Verbič.

Mentorica Anica Vozel.

Šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine

V torek, 4. 12. 2018 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine.

Prejemnice bronastega priznanja so učenke:

9. razred: Zala Miklič, Kristina Črnič, Katja Vencelj, Ana Adamlje, Nina Grabnar in Vanja Pevc

8. razred: Alla Kvashina

Na območno tekmovanje, ki bo 5. 2. 2019, se uvrstijo Alla Kvashina, Zala Miklič, Kristina Črnič, Katja Vencelj, Ana Adamlje in Vanja Pevc.

Mentorica Polona Kastelic.

Državno tekmovanje iz znanja tehnologij

1.12. 2018 je potekalo državno tekmovanje iz znanja tehnologij. Naši učenki, ki sta se udeležili tekmovanja, Alla Kvashina in Veronika Sreš sta osvojili srebrni priznanji.

Mentorica Marija Zajc.

Šolsko tekmovanje iz znanja razvedrilne matematike

3. 12. 2018 je na šoli potekalo tekmovanje iz znanja razvedrilne matematike.

Bronasta priznanja so prejeli  učenci:

7. razred: Gaja Rovanšek in Klara Dolničar

8. razred: Sara Peček in Alja Božič

9. razred: Ana Adamlje in Benjamin Kutnar

Na državno tekmovanje, ki bo 26. 1. 2019, se uvrstita Ana Adamlje in Benjamin Kutnar.

Mentorica Martina Jurkovič.

Šolsko tekmovanje iz računalniškega razmišljanja Bober

Med 12. in 16. novembrom 2018 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz računalniškega razmišljanja Bober. Prejemniki bronastih priznanj so učenci:

2. razred: Kaja Anžlovar, Lina Bogolin Rakar, Neja Glogovšek, Jurij Jereb, Julita Kemperle, Vid Koleša, Tit Perme, Matija Širovnik, Alja Šraj, Tristan Maj Udovič Bes in Rok Zajec

3. razred: Nany Urbas

4. razred: Tobija Dimec, Julija Koželj in Vadim Kvashin

5. razred: Jure Koleša, Brina Šket in Isabela Strojanšek

6. razred: Marcel Klemenčič in Maj Šmid

8. razred: Iva Košćak Mencin

9. razred: Ana Adamlje, Katja Vencelj in Mirjam Zvonar

Mentor Izidor Gabrijel.

Državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

Na državnem tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni, ki je bilo 17. 11. 2018, sta učenki Ana Adamlje in Zala Miklič osvojili srebrni priznanji, učenka Martina Šmid pa zlato priznanje.

Mentorica Sabina Rozina.

Šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika

Na šolskem tekmovanju iz znanja angleškega jezika za devete razrede, ki je potekalo 14.11. 2018, so bronasta priznanja osvojili učenci: Benjamin Kutnar, Jon Vinšek in Vanja Pevc.

Na območno tekmovanje, ki bo 17.1. 2019, se je uvrstil učenec Benjamin Kutnar.

Mentorica Katja Peršak.

Šolsko tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje

17. 10. 2018 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja biologije.

Bronasta priznanja so osvojile učenke 9-ih razredov Kristina Črnič, Ana Adamlje in Nina Grabnar.

Na državno tekmovanje, ki bo 30. 11. 2018, sta se uvrstili Kristina Črnič in Ana Adamlje.

Mentorica Sonja Škof.

Šolsko tekmovanje iz znanja tehnologij

V torek, 16. 10. 2018, je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja tehnologij.

Učenki 8-ih razredov Veronika Sreš in Alla Kvashina sta prejemnici bronastega priznanja in se uvrstita na državno tekmovanje, ki bo 1. 12. 2018.

Mentorica Marija Zajc.

Šolsko tekmovanje iz znanju o sladkorni bolezni

Na šolskem tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni, ki je potekalo 12. 10. 2018, je 14 učencev osvojilo bronasta priznanja.

9. razred: Martina Šmid, Zala Miklič, Ana Adamlje, Alenka Fajdiga, Mirjam Zvonar, Patricija Zupančič, Lejla Ibričić, Benjamin Kutnar, Kristina Črnič, Katja Vencelj , Vanja Pevc in Nina Grabnar

6. razred: Meta Dremelj in Neža Koželj

Na državno tekmovanje se uvrstijo: Martina Šmid, Zala Miklič in Ana Adamlje.

Mentorica Sabina Rozina.

Šolsko tekmovanje iz logike

Na šolskem tekmovanju iz logike, ki je potekalo 28. 9. 2018, je 59 učencev prejelo bronasta priznanja.

2. razred: Vid Koleša, Pija Čebular, Alja Šraj, Tristan Maj Udovič Bes, Matija Širovnik, Karin Zupančič, Neja Glogovšek, Julita Kemperle, Vid Dežman Varga, Nik Kastelic, Ines Obolnar, Dominik Sreš, Jurij Jereb, Rok Zajec, Lina Bogolin Rakar, Gašper Zorec, Žiga Perpar in Maruša Perpar

3. razred: Daša Fajdiga, Nany Urbas, Denis Berdajs, Melita Rus, Živa Miklič, Nina Muhič, Zoja Nograšek, Jaša Žagar, Taj Perko, Ota Habič in Brina Jurič Smrekar

4. razred: Julita Koželj, Vadim Kvashin, Jakob Verbič, Tia Sinic in Živa Mavrin

5. razred: Isabela Strojanšek, Brina Šket, Jure Koleša, Vid Perpar, Nik Pahar, Žana Verbič in David Strah

6. razred: Tina Medved, Anika Sreš, Luka Bogolin Rakar, Neža Koželj in Marcel Klemenčič

7. razred: Aleksea Dimec, Blažka Poljšak, Gaja Rovanšek in Tevž Rus

8. razred: Alla Kvashina, Veronika Sreš in Alja Božič

9. razred: Benjamin Kutnar, Ana Adamlje, Mirjam Zvonar, Zala Miklič, Katja Vencelj, Nina Grabnar in Martina Šmid

Kar 7 učencev se je uvrstilo na državno tekmovanje, ki bo 20. 10. 2018 na OŠ Brinje:

7. razred: Aleksea Dimec

8. razred: Alla Kvashina in Veronika Sreš

9. razred: Ana Adamlje, Benjamin Kutnar, Mirjam Zvonar in Zala Miklič.

Mentorice Bojana Iljaž, Mojca Kravcar, Lidija Oštir, Tina Orač Gornik, Jana Šetina Tomažič, Vida Bregar Tomažič, Polona Lampret, Petra Kastelic, Barbara Klopčič in Martina Jurkovič.

Državno šolsko prvenstvo v kolesarstvu

24. 9. 2018 je v Tacnu potekalo državno šolsko prvenstvo v kolesarstvu. Učenec 5. b razreda Jurij Pajek je v panogi vožnja na čas osvojil 1. mesto.

Čestitamo.

DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2017/2018 (.pdf)