Dopoldanske govorilne ure

Na podlagi predhodnega dogovora z učiteljem se starši lahko udeležite dopoldanskih govorilnih ur. Za dogovor pokličite na tel. 01 7887 802 ali se najavite preko e-pošte. Potekale bodo po naslednjem razporedu.

Razredna stopnja in Podružnična šola Temenica

Ime in priimek Razrednik Čas Prostor
Dragica Gračner DUR ponedeljek, 11.05–11.50 PŠ Temenica
Lidija Oštir 1., 2. razred sreda, 12.15–13.00 PŠ Temenica
Katja Gašperič 1. a sreda, 8.20–9.05 303
Jana Grabljevec 1. b ponedeljek, 10.15–11.00 402
Alenka Ivanjko DUR ponedeljek, 10.15–11.00 402
Martina Ratajec DUR četrtek, 7.30–8.15 109
Bojana Iljaž 2. a četrtek, 9.25–10.10 309
Mojca Kravcar 2. b četrtek, 10.15–11.00 401
Tina Orač Gornik 3. a torek, 10.15–11.00 407
Jana Šetina Tomažič 3. b sreda, 11.05–11.50 406
Vida Bregar Tomažič 4. a torek, 9.25–10.10 211
Polona Lampret 4. b sreda, 9.25–10.10 116

Mojca Mikolič

Barbara Klopčič

5. a ponedeljek, 11.05–11.50 117
Polona Habič Rus/ Petra Kastelic 5. b Četrtek, 8.20–9.05 154
Sonja Škof JV sreda, 7.30–8.15 217
Simona Zvonar OPZ,SLJ torek, 8.20−9.05 109
Marcel-Talt Lah TJA četrtek, 7.35–8.10 217
Lea Kastelic TJN ponedeljek, 10.10–10.55 217

 

Predmetna stopnja

Ime in priimek Predmet; razrednik Čas Prostor
Martina Zajc ŠPO, OPB sreda, 10.15–11.00 419
Polona Kastelic ZGO, TJA četrtek, 8.20−9.05 205
Robert Bregar ŠPO, OPB sreda, 10.15–11.00 419
Karla Oven ŠPO, OPB; 7. a sreda, 9.25–10.10 109
Melita Zupančič Struna OPB,ZGO, CZBO četrtek, 11.05−11.50 109
Barbara Kostrevc SLJ, 6.a petek, 10.15−11.00 217
Marija Zajc KEM, TIT petek, 8.20–9.05 146
Nejka Omahen Šikonja GEO, DKE, 8. b ponedeljek, 10.15−11.00 151
Jelka Rojec LU sreda, 9.25−10.10 105
Sabina Rozina NAR, KEM, BIO; 9. b sreda, 7.30–8.15 217
Martina Jurkovič MAT; 9. a četrtek, 9.25–10.10 218
Klavdija Slapar MAT sreda,9.25–10.10 216
Anica Vozel MAT, FIZ sreda, 8.20–9.05 118
Jana  Crnkovič TJN, OPB petek, 9.25–10.10 216
Jana Zupanc TJA, OPB četrtek, 11.05−11.50 217
Simona Zvonar SLJ, GUM; 8. a torek, 8.20-9.05 115
Izidor Gabrijel MAT, RAČ četrtek, 9.25–10.10 202
Sonja Škof BIO, GOS, JV sreda, 7.30–8.15 217
Maja Rupnik TJA ponedeljek, 10.15–11.00 217
Katja Šuštar SLJ, KIZ petek, 13.00−13.45 201
Lea Kastelic SLJ; 7. b ponedeljek, 10.10–10.55 109
Katja Peršak TJA Sreda, 11.05−11.50 217
Nina Pavlin DSP 222
Vesna Pačnik DSP; 6. b ponedeljek, 11.05−11.50 222
Edita Bajramlič DSP torek, 11.55–12.40 222
Mojca Bohinec DSP petek, 10.15–11.00 221
Irena Novak DSP četrtek, 10.15–11.00 405
Anton Linec DSP torek, 7.30–8.15 222

 

Podružnična šola v Centru za zdravljenje bolezni otrok

Ime in priimek Razrednik; Predmet Čas
Tjaša Kozlevčar 1.–5. razred ponedeljek, 12.45–13.30
Sonja Škof BIO, NAR sreda, 7.30–9.05
Melita Zupančič Struna ZGO četrtek, 11.05−11.50
Jana Crnkovič SLJ petek, 9.25−10.10
Sabina Rozina KEM Sreda, 7.30−8.15
Nejka Omahen Šikonja DKE, GEO petek, 10.15–11.00
Izidor Gabrijel MAT četrtek, 9.25–10.10
Martina Jurkovič MAT četrtek, 9.25–10.10
Katja Peršak TJA
Edita Bajramlić DSP

Za dogovor o govorilnih urah v Podružnični šoli v CZBO v zvezi z vzgojno-izobraževalnim delom lahko pokličete v zgoraj  navedenem času na tel. št. 01 788 78 02.