Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja angleščine za 7. razred

V petek, 31. januarja 2020, se je zaključilo šolsko tekmovanje iz znanja angleščine za sedmošolce/-ke, ki ga organizira Slovensko društvo učiteljev angleškega jezika IATEFL Slovenia. Letošnja tema tekmovanja je The Magic of Friendship, čarovnija prijateljstva. Tekmovalne skupine učencev/-k so v ustvarjenih scenarijih in video prispevkih prevzele vloge najstnikov/-c, ki skupaj doživijo dogodivščino in pokažejo, kaj je pravi pomen prijateljstva.

Na Osnovni šoli Ferda Vesela so na šolski ravni tekmovanja sodelovale 3 skupine sedmošolcev/-k:

Naslov video prispevka: A Mysterious Birthday Ride
• Eva Markovič, 7. b
• Maj Šmid, 7. b
• Martin Pongrac, 7. b
• Meta Dremelj, 7. a
• Žan Štrempfelj, 7. b

Naslov video prispevka: Not All Treasure Is Gold
• Anika Sreš, 7. a
• Neža Koželj, 7. a
• Špela Lampret, 7. a
• Špela Mohar, 7. a
• Tina Medved, 7. a

Naslov video prispevka: The Shape of Friendship
• Hana Koleša, 7. b
• Katarina Verbič, 7. a
• Selma Kovačević, 7. b

Vse tri tekmovalne skupine so odlično opravile svoje delo in se s svojimi ustvarjalnimi in poučnimi video prispevki uvrstile na državno tekmovanje! Iskrene čestitke za sodelovanje in dosežen uspeh!